תקנון תנאי שימוש
 ספרים/ערכות יצירה/ קורסים – גילי דרובר

תקשורת

הזנת כתובת האי־מייל בטופס הרכישה, או במקומות אחרים באתר, מאשרת לנו ליצור עמך קשר בעניינים הקשורים להזמנתך או לפרסום ספרים חדשים. כתובתך לא תועבר לגורמים כלשהם. ניתן לבקש להפסיק לקבל הודעות פרסומיות, וכתובתכם תוסר מרשימת התפוצה..

תשלום

בהזמנה(כולל הזמנות מוקדמות) שבה שיטת התשלום היא העברה בנקאית או תשלום באפליקציה, ההזמנה תישמר למשך חודש בלבד ממשלוח הודעת האי־מייל עם פרטי התשלום. אם לא יתקבל תשלום בעבור ההזמנה בתוך חודש, ההזמנה עשויה להתבטל מצד ההוצאה ללא התראה נוספת..

בהזמנה שבה שיטת התשלום היא תשלום במזומן בעת האיסוף, ההזמנה תישמר למשך חודש בלבד ממשלוח הודעת האי־מייל עם פרטי האיסוף. אם ההזמנה לא תיאסף (ותשולם) בתוך חודש, ההזמנה עשויה להתבטל מצד ההוצאה ללא התראה נוספת.

משלוח

ספרים מודפסים וערכות יצירה המוזמנים באתר יישלחו לרוכשים באמצעות חברת שילוח עם שליח עד הבית בתוך 5 ימי עסקים מקבלת התשלום, אלא אם צוין אחרת בדף המוצר (לדוגמה, בהזמנה מוקדמת או כשהספר איננו במלאי)

שיטות המשלוח המוצעות באתר:

HFD: משלוח רשום עם אישור מסירה (בארץ).

גילי דרובר איננה אחראית לזמני האספקה באמצעות הדואר או באמצעות חברות חיצוניות..

עבור קורסים דיגיטליים המוזמנים באתר, הכניסה לקורס עם רישום וסיסמא באתר, התוכן יהיה זמין ל 365 ימים מתאריך הרכישה. לא ינתן לבטל קורס דיגיטלי לאחר הפקת הסיסמא, חל איסור להוריד, לצלם ולהפיץ בכל דרך שהיא את תכני הקורס. חל איסור להפיץ את הסיסמא לקורס. הקורס מיועד לשימוש אישי, לשימוש ארגוני ומוסדי נא לפנות לגילי דרובר במייל על מנת לקבל הצעת מחיר..

.

ביטול עסקה

ניתן לבטל עסקאות המבוצעות דרך האתר באמצעות משלוח הודעת אי־מייל עם פרטי ההזמנה, בכפוף להוראות החוק ולתקנותיו. החזרת ספר מודפס או ערכת יצירה לאחר שנשלחו תתאפשר בתוך 14 יום ובמצב חדש בלבד; עלויות המשלוח ישולמו בידי הלקוח. דמי המשלוח לא יוחזרו בכל מקרה. לא ניתן לבטל רכישת קורסים דיגיטלים ולא יהיה החזר כספי.

אחריות

הספרים/ ערכות/ קורסים נמכרים כפי שהם. (“as is”). גילי דרובר לא תישא באחריות ישירה או עקיפה לטיב התכנים.

קניין רוחני

ספרים וקורסים דיגיטלים הם הקניין הרוחני של גילי דרובר .הספרים והקורסים הנמכרים באתר מורשים לשימוש על ידי הקונה בלבד, והם מסומנים בהתאם בסימונים גלויים ונסתרים..

רכישת ספרי/ ערכות יצירה באתר וקורסים דיגיטלים ייחשבו כהסכמה לתנאי השימוש.

על רכישות המבוצעות באתר הוצאת זרש יחולו דיני מדינת ישראל בלבד.

אנו שומרים את הזכות לעדכן את תנאי השימוש מעת לעת.

בכל שאלה, אנא צרו קשר בכתובת |


GILIDROBER@GMAIL.COM

0508943299